Kategorie

Dodavatelé

Lokality

Pilotem na zkoušku - to je nejlepší dárek pro chlapa

Newsletter

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem na zkoušku - LETADLO Zobrazit v plné velikosti

INDIVIDUÁLNÍ Pilotem na zkoušku - LETADLO

Vyzkoušejte řízení letadla s maximálním individuálním přístupem zkušeného instruktora.

Více informací

198 zboží je na skladě

10 400,00 Kč

Sleva!

-500,00 Kč

10 900,00 Kč

Individuální přístup a možnost vzít sebou další 2 osoby

Od základní varianty akce Pilotem na zkoušku se tato liší maximálním osobním přístupem, možností zvolit si termín libovolně dle časových možností obdarovaného a účastí dalších 2 osob coby doprovodu na palaubě letounu.

Dopřejte si tak tento intentzivní zážitek s maximálí péčí a v kruhu své rodiny či známých. Dokažte jim, že na to máte! :-)

Pod dohledem kapitána budete řídit letadlo

Tento zážitek je určen pro všechny, kdo touží alespoň na chvilku vyzkoušet práci pilota. Během letu budete plnit funkci 2. pilota. Na starosti budete mít řízení letadla, nastavování palubních přístrojů a vyzkoušíte si i navigaci letounu pomocí leteckých map. Vše pod dohledem kapitána - zkušeného instruktora letecké školy.

Akce začíná předletovým briefingem, kde společně s pilotem proberete základní informace, potřebné k řízení letadla, dozvíte se základy aerodynamiky, funkce jednotlivých řídicích ploch letadla a k čemu slouží avionika a různé přístroje v kabině letadla. Na závěr společně s pilotem naplánujete trasu letu a zakreslíte ji do letecké mapy. Při předletovém briefingu tak okusíte atmosféru toho, co obnáší skutečné plánování letu.

Pilotem na zkoušku

Po přesunu k letadlu provedete s pilotem předletovou prohlídku letadla, při které obejdete celé letadlo a zkontrolujete funkci a stav jednotlivých důležitých součástí. Nyní je vše připraveno a můžete usednout za řízení letadla :-)

Dokázali byste sami přistát s letadlem?

Vzlet letounu provádí vždy kapitán. Nejde o to, že bychom vám nevěřili, ale nám jde při letu zejména o bezpečnost a vzlet a přistání jsou jedny z náročnějších fází letu, kdy je potřeba, aby letoun řídil zkušený pilot. Vaše chvíle ale přijde v zápětí.

A je to tu! Kapitán vám v bezpečné výšce předá řízení a dále je vše na vás. Podle jeho pokynů se budete snažit doletět na cílové letiště, kde společně s instruktorem přistanete.

Délka akce

Vše začíná hodinovou instruktáží, kde se obdarovaný dozví vše potřebné k letu a základy plánování letu. Vžije se tak do role pilota a  uvidí, co všechno předchází skutečnému letu.

Briefing: 60 minut
Délka letu: 20 minut
Celkem: cca 2,5 hod.

Na závěr akce obdrží účastník na památku certifikát o absolvovaném kurzu Pilotem na zkoušku.

Letadlo

Akci Pilotem na zkoušku realizujeme moderním letadlem Cessna 172. Cessna 172 je nejrozšířenější sportovní letadlo na světe. Díky svým výborným letovým vlastnostem je Cessna 172 používána pro výcvik pilotů v leteckých školách po celém světě. Na pilotáž je letoun velmi jednoduchý a vhodný pro začátečníky. Protože jde o hornološník, je z něho krásný výhled.

Cessna 172

Počasí

Počasí hraje pro naše létání zásadní roli. Zejména nízká oblačnost a dohlednost, popř. mlha, déšť, silný vítr či dokonce bouřky jsou faktory, které nás limitují. Konečné rozhodnutí o provedení letu je vždy na kapitánovi. Vždy je lepší být na zemi a závidět těm, co jsou ve vzduchu, než být ve vzduchu a závidět těm, co jsou na zemi...

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na akci Pilotem na zkoušku má platnost 1 rok. Obdarovaný si sám vybere termín letu, na ten se přihlásí a letí. Dárkový poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce společně s realizačnímy pokyny k akci.

Dárek - dárkový poukaz

Video z letu

Video z letuK zážitku Pilotem na zkoušku si můžete za poplatek přiobjednat video z letu. Na palubě letadla bude kamera, kterou vás bude pilot filmovat.

Po přistání obdržíte záznam na SD kartě, kterou si můžete odnést domů.

 

Kde létáme akci Pilotem na zkoušku

Tuto individuální variantu akce Pilotem na zkoušku můžete absolvovat na těchto letištích:

  • Praha - Letňany
  • Brno - Tuřany
  • Ostrava - Mošnov
  • Hradec Králové
  • Karlovy Vary
  • České Budějovice

 

Odkud létáme akci Pilotem na zkoušku