Kategorie

Lokality

Dodavatelé

Pilotem na zkoušku - to je nejlepší dárek pro chlapa

Newsletter

Vyhlídkový let - trasa Beskydy Zobrazit v plné velikosti

Vyhlídkový let - trasa Beskydy

Úžasný vyhlídkový let z Ostravy nad Beskydy a Lysou horu za super cenu.

Více informací

VYHBESKYDY

99 zboží je na skladě

5 800,00 Kč

Trasa letu

Letiště Ostrava Mošnov - město Ostrava - Kunčice - Žermanická přehrada - Beskydy - Lysá hora - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná - Hukvaldy - Štramberk - Letiště Ostrava Mošnov

Toto je ta nejkrásnější trasa vyhlídkového letu, kterou můžete z Ostravy absolvovat.

Délka letu

Vyhlídkový let trvá 40 minut. Celkem akce zabere cca 1,5 hodiny.

Jak akce probíhá

Obdarovaný, který od vás obdrží dárkový poukaz si sám domluví termín letu, přihlásí se na daný termín a letí. Cena letu je za jednu osobu. V letadle letí 3 účastníci, které skládáme dohromady.

V den letu dorazí obdarovaný v domluvený čas na letiště. Společně s pilotem udělají krátký předletový briefing, kde si na mapě ukáží přesnou trasu letu, dozví se zajímavé informace o letadle a důležité bezpečnostní instrukce. Následuje nástup do letadla a odlet na trasu.

Letadlo

Všechny vyhlídkové lety realizujeme novým moderním letadlem Cessna 172. Cessna 172 je nejrozšířenější sportovní letadlo na světe. Díky svým výborným letovým vlastnostem je Cessna 172 používána pro výcvik pilotů v leteckých školách po celém světě a k letecké turistice. Cessna 172 je hornološník a proto je z ní krásný výhled.

Cessna 172

Počasí

Počasí hraje pro naše létání zásadní roli. Zejména nízká oblačnost a dohlednost, popř. mlha, déšť, silný vítr či dokonce bouřky jsou faktory, které nás limitují. Konečné rozhodnutí o provedení letu je vždy na kapitánovi. Vždy je lepší být na zemi a závidět těm, co jsou ve vzduchu, než být ve vzduchu a závidět těm, co jsou na zemi...

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na akci Pilotem na zkoušku má platnost 1 rok. Obdarovaný si sám vybere termín letu, na ten se přihlásí a letí. Dárkový poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce společně s realizačnímy pokyny k akci.

Dárek - dárkový poukaz

Proč letět právě s námi?

Jsme největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety z několika letišť v ČR. Týdně létáme desítky letů a máme už přes 3800 spokojených zákazníků. Na lety nasazujeme pouze nová, moderní a bezpečná letadla.

Naši piloti jsou profesionálové, dopravní piloti, instruktoři leteckých škol a obrovští nadšenci do létání. Snažíme se s vámi podělit o zážitek z toho, co máme opravdu rádi. Největší odměnou je pro nás klient vystupující z letadla s úsměvem od ucha k uchu... :-)

Co je našim tajemstvím úspěchu?

Že to u nás jednoduše funguje :-)) Koupíte poukaz, rezervujete termín a letíte.

Už se na vás moc těšíme...

Jsme profesionální letecká firma z tradicí