Kategorie

Lokality

Dodavatelé

Pilotem na zkoušku - to je nejlepší dárek pro chlapa

Newsletter

Pilotem na zkoušku - VRTULNÍK Zobrazit v plné velikosti

Pilotem na zkoušku - VRTULNÍK

Vrtulník to je maximální svoboda pohybu. Vyzkoušejte si, jestli zvládnete řídit tak složitý stroj jako je vrtulník. Létání s vrtulníkem je opravdový adrenalin.

Více informací

PNZVRTULNIK

99 zboží je na skladě

10 900,00 Kč

Řízení vrtulníku to je extra zážitek

Chopte se řízení skutečného vrtulníku a dokažte sobě i svým blízkým, že dokážete ovládat takový složitý stroj jako je vrtulník. Vrtulník, to je maximální svoboda pohybu. S vrtulníkem můžete viset na jednom místě pár metrů nad zemí a vzápětí se rozletět rychlostí 200 km/hod jakýmkoliv směrem. S vrtulníkem se dá užít spousta zábavy.

Při akci Pilotem na zkoušku poletíte se zkušeným instruktorem letecké školy, který na vás bude dávat pozor. Princip je podobný jako v autoškole. Ve vrtulníku máme ale plnohodnotné zdvojené řízení, aby až se vám to bude někam hroutit, mohl instruktor zasáhnout :-)

Vše začíná předletovým briefingem, kde se dozvíte vše potřebné, co k úspěšnému absolvování akce Pilotem na zkoušku potřebujeme znát. Dozvíte se, co vlastně drží vrtulník ve vzduchu, jak se vrtulník řídit, na co si dát při řízení vrtulníku pozor, jak se ve vzduchu navigovat a řekneme si něco málo k pravidlům létání. Poté se přesuneme k vrtulníku, provedeme předletovou prohlídku a nastoupíme.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Dokážete sami řídit vrtulník a třeba i přistát?

Start vrtulníku provede instruktor a v bezpečné výšce vám předá řízení. Dále už je to na vás. Samozřejmě pilot-instruktor vám bude neustále radit a ukazovat správné provedení jednotlivých prvků. Podle jeho pokynů se budete snažit doletět na cílové letiště, kde společně s instruktorem přistanete.

Pilotem vrtulníku na zkoušku

1 hodina letu a 3 přistání

Posádku vrtulníku tvoří 3 účastníci, kteří letí společně. Let trvá celkem 1 hodinu a každý tak 20 minut samostatně pilotuje vrtulník. Zbylých 40 minut si obdarovaný vachutnává vyhlídkový let vrtulníkem a sleduje, jak to jde ostatním :-) Protože během doby, kdy bude řídit nebude na žádné kochání se krajinou čas :-)

Na závěr akce obdrží každý účastník na památku certifikát o absolvovaném kurzu Pilotem na zkoušku.

Vrtulník

Akce Pilotem vrtulníku na zkoušku létáme s moderním vrtulníkem Robinson R44. Vrtulník Robinson R44 je nejrozšířenější vrtulník této kategorie na světe. Vrtulník Robinson je hojně využíván v leteckých školách pro výcvik pilotů a pro letecké práce a vyhlídkové lety.

Vrtulník Robinson R44

Počasí

Počasí je pro bezpečný průběh akce zásadní. Zejména nízká oblačnost a dohlednost, popř. mlha, déšť, silný vítr či dokonce bouřky jsou faktory, které nás limitují. Konečné rozhodnutí o provedení letu je vždy na kapitánovi.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na akci Pilotem na zkoušku má platnost 1 rok. Obdarovaný si sám vybere termín letu, na ten se přihlásí a letí. Dárkový poukaz obdržíte v krásné dárkové krabičce společně s realizačnímy pokyny k akci.

Dárek - dárkový poukaz

Kde létáme akci Pilotem vrtulníku na zkoušku

Tuto základní variantu akce Pilotem na zkoušku - VRTULNÍK můžete absolvovat na těchto letištích:

  • Praha - Kralupy n./Vlt. - Sazená
  • Brno - Tuřany

 

Mapa pilotem na zkoušku - vrtulník

Individuální varianta akce Pilotem na zkoušku - VRTULNÍK

Pokud chcete akci absolvovat sami se svojí rodinou nebo přáteli nebo si nechcete vybírat z daných termínů, je pro vás vhodnější individuální varianta akce Pilotem VRTULNÍKU na zkoušku. U individuální akce obdarovaný řídí letadlo a sebou si může vzít ještě další 2 osoby, které ho budou při letu podporovat. Zde najdete popis a můžete objednávat individuální akci Pilotem na zkoušku.

Individuální akci Pilotem VRTULNÍKU na zkoušku létáme na těchto letištích:

  • Praha - Kralupy n./Vlt. - Sazená
  • Brno - Tuřany

 

Více informací o individuální variantě zážitku Pilotem na zkoušku